Data dodania: 01-10-2021

Województwo: łódzkie

Zatrudnienie od: od zaraz

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • rozwój zawodowy
  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy
  • stabilne warunki pracy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej PZU
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • udział w ciekawych projektach i konferencjach dziedzinowych

Obowiązki

  • zarządzanie projektem wdrożenia technologii cook&chill w Szpitalach w Polsce.
  • prowadzenie bieżących ustaleń z kluczowymi klientami wewnętrznymi i partnerami biznesowymi,
  • stała, interdyscyplinarna, współpraca z różnymi działami firmy i partnerami zewnętrznymi mająca na celu całościową realizację projektu
  • promowanie technologii Cook&chill poprzez organizację wydarzeń i konferencji naukowych
  • współpraca z placówkami służby zdrowia.
  • poszukiwanie partnerów, dostawców,  do współpracy przy realizacji poszczególnych zadań w projekcie
  • współpraca z firmami doradczymi z Niemiec i Włoch

Oczekujemy

  • doświadczenie w zarządzaniu strategicznymi projektami
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • wiedza z obszaru dietetyki lub technologii żywienia (mile widziana)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny), znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • umiejętności przeprowadzania analizy sytuacji i rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy pod presją czasu w zróżnicowanym i dynamicznym środowisku
  • umiejętność szybkiego reagowania i rozwiązywania problemów pojawiających się w trakcie realizacji projektu wdrożenia
  • umiejętność budowania relacji z klientem wewnętrznym i biznesowym
  • umiejętności analizowania trendów rynkowych i kreowania założeń nowych produktów zgodnych z zapotrzebowaniem rynku
  • gotowość do podróży służbowych w Polsce i za granicą.
Kierownik Projektu ds. wdrożenia nowych technologii

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl