Data dodania: 24-06-2024

Województwo: mazowieckie

Zatrudnienie od: zaraz

Opis stanowiska

Dietetyk

Oferujemy

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych, nauki języków,
      • prywatna opieka medyczna,
      • ubezpieczenie na życie,
      • elastyczny czas pracy,
      • spotkania integracyjne,
      • dofinansowanie do kursów i szkoleń.

Obowiązki

Opracowywanie i ocenianie receptur dietetycznych na podstawie aktualnych norm żywieniowych oraz specjalnych wymagań klientów.
  • Współpraca z technologami w celu dostosowania receptur do procesów produkcyjnych oraz zapewnienia wysokiej jakości produktów.
  • Monitorowanie i kontrola jakości składników używanych do produkcji diet, w tym surowców, dodatków i suplementów.
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych produktów oraz diet
  • Analiza i ocena skuteczności diet oraz opracowywanie rekomendacji dotyczących ich poprawy
  • Uczestnictwo w badaniach i testowaniu nowych produktów żywnościowych,
  • Doradztwo dietetyczne dla klientów indywidualnych oraz współpraca z zespołem sprzedaży w kwestiach dietetycznych.
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników oraz klientów
  • Monitorowanie i aktualizowanie wiedzy na temat nowych trendów i badań naukowych z zakresu dietetyki i żywienia.
  • Zarządzanie dokumentacją dotyczącą receptur, norm żywieniowych oraz wyników badań produktów.

Oczekujemy

  • Wyższe wykształcenie związane z dietetyką lub żywieniem człowieka.
  • Doświadczenie zawodowe jako dietetyk, preferowane w obszarze cateringów dietetycznych, ale nie jest to wymóg konieczny.
  • Pasja do dietetyki, otwartość na nowe trendy, chęć ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności, kreatywność. Znajomość obsługi programów dietetycznych i do zarządzania projektami będzie dodatkowym atutem.
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
  • język angielski min. B1 w mowie i piśmie
  • Umiejętności interpersonalne: elastyczność, dobra organizacja pracy, samodzielność, precyzja.
Dietetyk/dietetyczka

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl