Data dodania: 03-01-2023

Województwo: warmińsko-mazurskie

Zatrudnienie od: od zaraz

Rekeep Polska zatrudni dietetyka, do pracy w kuchni szpitalnej w Biskupcu

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • terminowe wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie dietetyka w dużej i znanej firmie
  • miłą atmosferę
  • niezbędne narzędzia pracy

Obowiązki

  • nadzór nad właściwym doborem diet;
  • układanie jadłospisu dekadowego, diet specjalnych zgodnie z przewidzianymi normami żywieniowymi i finansowymi;
  • codzienna kontrola nad produkcją posiłków i ich jakością;
  • nadzorowanie gramatury i kaloryczności posiłków;
  • pełna kontrola nad wydawaniem posiłku;
  • nadzór na prowadzeniem rejestrów HACCP;

Oczekujemy

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • ogólnej wiedzy z zakresu żywienia zbiorowego
  • znajomość przepisów sanitarnych HACCP/ISO
  • dobrej znajomości obsługi komputera i sprzętów biurowych,
  • systematyczności i dokładności w zakresie planowania i realizacji zadań
  • znajomość dietetyki szpitalnej będzie dodatkowym atutem
Dietetyk – żywienie szpitalne – Biskupiec

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl