Data dodania: 01-09-2021

Województwo: pomorskie i zachodniopomorskie

Zatrudnienie od: od zaraz

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji w nowo tworzonym obszarze

  • Samochód służbowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

  • Miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej PZ

Obowiązki

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

  • Udział w kalkulowaniu i uruchamianiu nowych kontraktów

  • Wdrażanie nowych kontraktów

  • Nadzór operacyjny nad kierownikami obiektów

  • Wsparcie przy zarządzaniu zespołami pracowników i rekrutacji

  • Kontrola budżetu operacyjnego

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

  • Opracowywanie raportów P&L

Oczekujemy

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku odpowiedzialnym za nadzór nad usługą mycia i dezynfekcji (warunek konieczny)

  • Znajomość przepisów BHP oraz doświadczenia w zakresie współpracy z zakładami posiadającymi certyfikat IFS i BRC

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację

  • Umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows, MS Office) i innych urządzeń biurowych

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Mobilność i gotowość do częstych wyjazdów

  • Dobra organizacja pracy własnej, wysokie umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność pracy nad presją czasu

  • Samodzielność i optymistyczne nastawienie

Kierownik regionalny ds. usług sprzątania w zakładach przetwórstwa spożywczego

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl