Data dodania: 30-01-2023

Województwo: łódzkie

Zatrudnienie od: zaraz

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w prężnie rozwijającej się organizacji
  • możliwości rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy
  • wsparcie zespołu
  • ciekawą i inspirującą pracę

Obowiązki

  • zarządzanie personelem
  • organizacja i kontrola czasu pracy,
  • obsługa procesów kadrowych
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów
  • rekrutacja personelu
  • kontrola jakości wykonywanych usług
  • szkolenie pracowników
  • nadzór nad przestrzeganiem przez podległych pracowników zasad BHP
  • bieżących kontakt z klientem
  • odpowiedzialność za rentowność kontraktu
  • zarządzanie kilkoma obiektami

Oczekujemy

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym

  • praktyczna wiedza z zakresu usług utrzymania czystości

  • znajomość przepisów prawa pracy oraz procesów kadrowych

  • dobra znajomość obsługi komputera i sprzętów biurowych,

  • systematyczność i dokładność w zakresie planowania i realizacji zadań

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Kierownik obiektu Facility Management

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl