Data dodania: 03-01-2023

Województwo: mazowieckie

Zatrudnienie od: od zaraz

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w prężnie rozwijającej się organizacji w nowo tworzonym obszarze

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy

  • wsparcie zespołu

  • ciekawą i inspirującą pracę

Obowiązki

  • Planowanie, organizacja oraz nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego w zakładzie spożywczym.

  • Udział w rozwiązywaniu problemów technicznych, organizacyjnych i personalnych

  • Dbanie o zachowanie wydajności pracy oraz terminowej realizacji planu

  • Zapewnianie wysokiej jakości bieżącej produkcji i jej procesów

  • Realizacja i kontrola wskaźników produkcyjnych

  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną

  • Zarządzanie pracą podległego zespołu produkcyjnego

  • Wdrażanie działań optymalizujących prace produkcji

Oczekujemy

  • Minimum 5 letniego doświadczenia w zarządzaniu procesami produkcji w zakładzie spożywczym.

  • Doświadczenia we wdrażaniu nowoczesnych technologii w branży spożywczej

  • Praktycznej wiedzy z zakresu zarządzania produkcją, planowania produkcji, łańcucha dostaw, wprowadzania innowacji i nowych technologii

  • Umiejętności zarządzania zespołem oraz motywowania zespołu

  • Konsekwencji w działaniu, poczucia odpowiedzialności za podległy zespół

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację – warunek konieczny

  • Motywacji i entuzjazmu do przeprowadzania zmian

  • Bardzo dobrze rozwiniętych zdolności organizacyjnych

  • Zaangażowania i samodzielności

  • Posiadania umiejętności zrozumienia priorytetów biznesowych

  • Umiejętności pracy w zespole ukierunkowanej na osiąganie założonych celów

  • Wysokiej motywacji do pracy, odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
Kierownik produkcji w zakładzie spożywczym

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl