Data dodania: 11-10-2022

Województwo: mazowieckie

Zatrudnienie od: zaraz

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • narzędzia pracy w tym samochód służbowy z możliwością wykorzystania w celach prywatnych

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego

  • dofinansowanie do kart sportowych Fitsport i Fitprofit

  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy

Obowiązki

  • nadzór nad pracą kierowników obiektów oraz jakością realizowanych umów

  • odpowiedzialność w zakresie planowania i realizacji budżetu

  • dbanie o rentowność realizowanych kontraktów

  • dbałość o budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, wdrażanie nowych kontaktów

  • przygotowywanie kalkulacji do postępowań przetargowych

  • raportowanie do Dyrektora Oddziału

Oczekujemy

  • co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w sektorze usług (warunek konieczny)

  • znajomości specjalistycznych środków chemicznych, oraz nowoczesnych technologii w obszarze utrzymania czystości i dezynfekcji

  • podstawowa znajomość zagadnień epidemiologicznych

  • praktycznej wiedzy z zakresu usług utrzymania czystości w placówce medycznej

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • znajomość przepisów prawa pracy

  • samodzielności w efektownym zarządzaniu czasem

  • umiejętności budowania relacji z klientem oraz pracownikami firmy

  • nastawienia na realizację wyznaczonych celów

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Kierownik Regionalny Mazowieckie

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl