Data dodania: 01-09-2021

Województwo: kujawsko-pomorskie

Zatrudnienie od: zaraz

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielność i wsparcie przełożonego
  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy
  • stabilne warunki pracy

Obowiązki

  • zarządzanie grupą pracowników, monitorowanie jakości wykonywanych usług,
  • koordynowanie działań związanych z wykonaniem usługi
  • rekrutacja pracowników na stanowiska liniowe
  • nadzór nad przestrzeganiem przez podległych pracowników zasad BHP,
  • szkolenie pracowników z zakresu higieny szpitalnej
  • stały kontakt z przedstawicielem Szpitala
  • analiza usługi oraz wprowadzanie działań prewencyjnych,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientem,
  • opracowywanie raportów dotyczących realizowanych usług

Oczekujemy

  • minimum wykształcenia średniego, profil medyczny będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie świadczącej usługi
  • wiedzy z zakresu higieny szpitalnej
  • doświadczenia w pracy z klientem, budowanie i utrzymywanie relacji
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole,
  • skrupulatności, dokładności oraz systematyczności,
  • dyspozycyjności
  • bardzo dobrej obsługi programów Ms Office (przede wszystkim Word i Excel)
  • umiejętności radzenia sobie w pracy pod presją
Kierownik usługi utrzymania czystości w placówce medycznej – Bydgoszcz

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl