Data dodania: 31-08-2021

Województwo: łódzkie

Zatrudnienie od: Październik 2021

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w nowoczesnym dziele technologii i rozwoju w linii kateringowej w prężnie rozwijającej się organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

Obowiązki

  • Przygotowanie procesów inwestycyjnych od projektu do uzyskania pozwolenia na użytkowanie
  • Realizacja i nadzór nad prowadzonymi inwestycjami, remontami i przebudowami w zakresie formalnym, technicznym i finansowym
  • Weryfikowanie dokumentacji technicznej oraz przygotowywanie przedmiarów i szacunkowych wycen planowanych robót, rysunków i zmian aranżacyjnych
  • Opracowywanie zapytań ofertowych, przeprowadzanie postepowań, wyszukiwanie ekip i firm wykonawczych
  • Współpraca z Inspektorem Nadzoru, Projektantem, Wykonawcą oraz Urzędami i Instytucjami w zakresie weryfikacji postępu prac i kontroli nad jakością robót.
  • Uzyskiwanie dokumentów, pozwoleń i decyzji administracyjnych, wymaganych prawem, niezbędnych do rozpoczęcia prac oraz koniecznych przed przystąpieniem do użytkowania lokalu (dostawy mediów do obiektów)
  • We współpracy z innymi działami firmy – opracowywanie programów zapobiegających ewentualnym awariom, rozwiązywanie bieżących problemów natury technicznej, proponowanie rozwiązań

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Doświadczenie w pracy kierownika budowy/robót – min. 2 lata
  • Znajomość pakietu MS Office oraz AutoCad
  • Umiejętność sporządzania prostych rzutów, rysunków w programie AutoCad
  • Znajomości branży sanitarnej, elektrycznej, p.poż (umiejętność czytania projektów)
  • Umiejętność prowadzenia wielu procesów jednocześnie (wielozadaniowość)
  • Umiejętność zarządzania sytuacjami kryzysowymi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Dodatkowe atuty:

  • Uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno-budowlanym bez ograniczeń
  • Uprawnienia w branżach elektrycznych, sanitarnych
Specjalista ds. inwestycji budowlanych

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl