Data dodania: 31-08-2021

Województwo: łódzkie

Zatrudnienie od: Październik 2021

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w nowoczesnym dziele technologii i rozwoju w linii kateringowej w prężnie rozwijającej się organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

Obowiązki

  • Odpowiedzialność za realizację ustawowych obowiązków z zakresu ochrony środowiska
  • Zarządzanie wszystkimi aspektami środowiskowymi naszych obiektów (odpady, ścieki, zanieczyszczenia powietrza, opakowania, itp.)
  • Nadzór nad ewidencją odpadów oraz realizacją bieżących zadań z zakresu ochrony środowiska, sporządzanie i rozliczanie opłat środowiskowych,
  • Inicjowanie oraz koordynacja działań z obszaru ochrony środowiska, doradztwo i współpraca z innymi obszarami,
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej Ochrony Środowiska oraz przygotowywanie analiz,
  • Współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami, przygotowywanie dokumentów do uzyskania uzgodnień i zezwoleń
  • Przygotowywanie, wdrażanie i aktualizacja instrukcji oraz procedur Systemu Zarządzania Jakością
  • Organizacja i przeprowadzanie audytów wewnętrznych, sporządzanie raportów, wdrożenie działań korekcyjnych, korygujących i prewencyjnych po audytach
  • Przygotowywanie obiektów do audytów zewnętrznych , nadzór nad certyfikacją
  • Zarządzanie procesem reklamacyjnym, wdrażanie działań korygujących oraz weryfikacja ich efektywności
  • Organizowanie oraz prowadzenie szkoleń z zakresu jakości, higieny i ochrony środowiska

Oczekujemy

  • Wykształcenie kierunkowe (Ochrona Środowiska, Zarządzanie jakością, Kontrola Jakości, Technologia Żywności lub pokrewne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa, dobrych praktyk i rozwiązań technologicznych w zakresie ochrony środowiska, zarządzania jakością
  • Znajomość systemów zarządzania w przemyśle,  w tym dotyczące produkcji żywności (ISO 9001, 22000, 14001, OHSAS/ISO 45001), HACCP)
  • Uprawnienia audytora wewnętrznego
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, systematyczność, skrupulatność.
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Chęć uczenia się i samorozwoju
Specjalista ds. zarządzania systemami jakości i ochroną środowiska

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl