Data dodania: 17-09-2021

Województwo: mazowieckie

Zatrudnienie od: Listopada 2021

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (lidera rynku sterylizacji medycznej we Włoszech)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy
  • stabilne warunki pracy

Obowiązki

  • praca w Centralnej Sterylizatorni szpitala
  • znajomość katalogowa narzędzi chirurgicznych (nazwy, rodzaj, montaż, demontaż)
  • kwalifikowanie narzędzi, sprzętów i wyrobów medycznych do procesów mycia, dezynfekcji oraz sterylizacji
  • obsługa urządzeń: myjnie-dezynfektory, sterylizatory
  • przeprowadzanie procesów mycia, dezynfekcji oraz sterylizacji przy użyciu odpowiednich metod i urządzeń oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • wykonywanie testów funkcyjnych, pakietowanie, konserwacja wyrobów medycznych do procesu sterylizacji
  • prowadzenie dokumentacji procesów
  • kontrola procesów mycia, dezynfekcji i sterylizacji

Oczekujemy

  • wykształcenie średnie / wyższe
  • wykształcenie kierunkowe – posiadanie dyplomu technika sterylizacji medycznej lub kursu kwalifikacyjnego z zakresu dezynfekcji i sterylizacji
  • mile widziane uprawnienia kwalifikacyjne typu E grupa 1 i 2
  • Doświadczenie zawodowe – min. 1 rok
  • rzetelność, terminowość, komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej
Starszy Technik Sterylizacji Medycznej

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl