Data dodania: 31-01-2024

Województwo: łódzkie, małopolskie

Zatrudnienie od: zaraz

Zastępca głównego dietetyka

Opis stanowiska

  • zbudowanie obszaru dietetyki do projektów kateringu podełkowego i programu “Pacjent wybiera”

  • koordynacja pracy zespołu dietetyków

  • tworzenie standardów i optymalizacja w planowaniu diet

  • udział we wdrażaniu specjalistów operacyjnych na zakładach produkcyjnych

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientem zewnętrznym

  • udział w projekcie związanym z wdrożeniem nowych technologii w żywieniu zbiorowym

  • udział w konferencjach z zakresu dietetyki klinicznej i szpitalnej

Oferujemy

  • udział w innowacyjnych projektach

  • pracę w organizacji dbającej o dobrostan pracowników

  • bardzo dobre środowisko pracy

Oczekujemy

  • wymagane minimum 3 letniego doświadczenie na stanowisku dietetyka w żywieniu zbiorowym

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • szczegółowa wiedza z zakresu HACCAP

  • dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu

  • umiejętność pracy projektowej

  • motywacja do wdrażania zmian

  • pasja śledzenia światowych trendów w zakresie dietetyki

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane

  • umiejętność obsługi programów specjalistycznych tj. Gastro Szef lub Mapi Jadłospis

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl