Skip to main content

10 lecie współpracy we Wrocławiu Szpital im. Gromkowskiego

1 czerwca we Wrocławiu w Szpitalu im. Gromkowskiego obchodziliśmy 10-lecie współpracy z Klientem. Na jubileuszu byli obecni przedstawiciele Szpitala: Dyrekcja, Kierownictwo Działu Technicznego, Naczelna Pielęgniarka, Epidemiolodzy, którzy z chęcią pojawili się na uroczystości.
Podczas wydarzenia Klient docenił całe minione 10 lat współpracy, choć szczególnie wyraźnie podkreślił ostatnie 2 lata, w których nasza firma mimo trudnego czasu, wykazała się wyjątkowym profesjonalizmem i oddaniem. Realizowaliśmy usługę nieprzerwanie, niezawodnie i po prostu.. byliśmy, zawsze.
Pani Anna Musiał- Kierownik Regionalna podsumowała jak nasza organizacja zmieniła się przez ostatnie 10 lat. Pani Katarzyna Hyla- Pauś, która zarządza usługą na obiekcie dziękowała całemu swojemu zespołowi za lojalność i dobrą współpracę.
15-stu pracowników z 10-letnim stażem, otrzymało dyplomy i upominki z okazji Jubileuszu. Zdaniem Kasi należy doceniać swój własny zespół, ponieważ to pracownicy liniowi są trzonem naszej organizacji i my się z tym całkowicie zgadzamy.
Jako firma usługowa jesteśmy dla Klienta i taką dobrą postawę prezentuje Katarzyna w swojej codziennej pracy.
Całe wydarzenie zorganizował Zespół Kasi, Marta przygotowała tort, a Ola przekąski, kwiaty do dekoracji zorganizowali pracownicy liniowi.
Aniu, Kasiu gratulujemy Jubileuszu świetnej współpracy! 👏🌹 Życzymy Wam dużo satysfakcji i jeszcze więcej entuzjazmu na kolejne lata.

Zobacz pozostałe wpisy

Wielkanoc2024

25-03-2024

Radosnej Wielkanocy!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Klientom, Partnerom biznesowym oraz Pracownikom dużo radości, nadziei i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Niech te świąteczne dni będą pełne ciepła rodzinnego, wzajemnej życzliwości oraz spokoju. Wesołych Świąt!    

Czytaj więcej

18-12-2023

Wesołych Świąt i najlepszości w 2024 roku!

Czytaj więcej

13-12-2023

Rekeep Polska stawia na rozwój!

Z ogromną radością chcemy podzielić się z Wami rewelacyjną wiadomością! Wczoraj podpisaliśmy akt notarialny zakupu terenu inwestycyjnego w Koluszkach o imponującej powierzchni 5,35 hektara! To kolejny krok milowy w rozwoju naszej firmy! Planowana inwestycja, o wartości ponad 80 mln złotych, jest dla nas strategicznym posunięciem, które jeszcze bardziej pozwoli nam rozwinąć skrzydła! Cel zakupu? Budowa […]

Czytaj więcej

13-12-2023

Mikołajki i elfy – bo “wszystkie dzieci nasze są”

Hoł hoł hoł… 6 grudnia imieniny obchodził św. Mikołaj Doszły nas słuchy, że z tej okazji odwiedził małych pacjentów Oddziału Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Mikołaj to nasz dobry przyjaciel, który czerpie radość z pomagania innym. Mimo, że na co dzień Mikołaj-Janusz dba również o bezpieczeństwo pracy naszych dorosłych pracowników, to w […]

Czytaj więcej

23-11-2023

Rekeep Polska uczestnikami Balu Charytatywnego organizowanego przez Stowarzyszenie “Przyjaciele Świata”

W minioną sobotę 6 naszych pracowników, którzy wyróżniają się zaangażowaniem w codziennej pracy wzięło udział w 14 edycji Kolacji Charytatywnej z Balem z „Przyjaciółmi Świata”. Stowarzyszenie tym razem zorganizowało cały wieczór pod hasłem „Smaki Grecji”. Stowarzyszenie „Przyjaciele świata” działa od 1989 roku. Jego główne cele to przekazuje środki finansowe na leczenie i rehabilitację oraz zakup […]

Czytaj więcej