Skip to main content

3 grudnia – Światowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością

🎉🎊 3 grudnia świętujemy Światowy Dzień Osób z Niepełnosprawnością.
W Grupie Rekeep Polska pracuje ich ponad 4000🙌‼️. Dziś pokazujemy, że oprócz bycia świetnymi pracownikami mają prawdziwie, wyjątkowe pasje i zainteresowania.
👇
Sportową pasją Ani są motocykle. Ania jest Asystentką Kierownika Obiektu i pracuje w jednym ze Szpitali w Koninie. Śmiało można powiedzieć, że dzięki takim zainteresowaniom jest mistrzynią w przełamywaniu stereotypów.
Nie jest to jednak koniec przykładów osób z niepełnosprawnością, które interesują się sportem 🏀⛳️.
Ewa jest zapaloną żeglarką, pozwala jej to poczuć powiew wolności i ładować akumulatory.
Pasją Angeliki z Grotnik jest koszykówka. Razem ze swoją drużyną zajęła 2 i 3 miejsce w Ogólnopolskich Zawodach dla osób niesłyszących 🏆. Na co dzień pracuje jako Sanitariuszka w Szpitalu w łódzkich Łagiewnikach.
Wśród naszych pracowników są nie tylko entuzjaści dyscyplin sportowych. Wielką pasją Leszka pracującego na obiekcie w Puławach jako Pomoc kuchni, jest fizjoterapia. Temat ten fascynuje go do tego stopnia, że podjął się tłumaczenia zagranicznych podręczników do fizjoterapii z języka niderlandzkiego na polski.
💪Jesteśmy przekonani, że takich przykładów jest znacznie, znacznie więcej.
Drogie Koleżanki i Koledzy z niepełnosprawnością, bądźcie odważni, radośni i realizujcie swoje pasje.
Bo Świat bez ludzi, którzy pomimo przeciwności osiągają sukcesy, byłby taki – nijaki… 🤷‍♂️

Zobacz pozostałe wpisy

25-04-2024

Kolejne wyróżnienie

Drodzy, Rekeep Polska otrzymała wyróżnienie IV Edycji konkursu Family & Human Wellbeing Humanites Award („Firma Przyjazna Rodzinie i Człowiekowi). Instytut Humanites nagradza najlepsze praktyki w organizacjach, które świadomie kształtują ogólnorozumiany dobrostan pracowników, co pozwala im łączyć sukces rynkowy, z przyjaznym środowiskiem pracy. Celem Konkursu jest wyznaczenie najlepszych standardów rynku i docenienie najciekawszych inicjatyw, które pracodawcy podejmują […]

Czytaj więcej
Wielkanoc2024

25-03-2024

Radosnej Wielkanocy!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Klientom, Partnerom biznesowym oraz Pracownikom dużo radości, nadziei i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Niech te świąteczne dni będą pełne ciepła rodzinnego, wzajemnej życzliwości oraz spokoju. Wesołych Świąt!    

Czytaj więcej

18-12-2023

Wesołych Świąt i najlepszości w 2024 roku!

Czytaj więcej

13-12-2023

Rekeep Polska stawia na rozwój!

Z ogromną radością chcemy podzielić się z Wami rewelacyjną wiadomością! Wczoraj podpisaliśmy akt notarialny zakupu terenu inwestycyjnego w Koluszkach o imponującej powierzchni 5,35 hektara! To kolejny krok milowy w rozwoju naszej firmy! Planowana inwestycja, o wartości ponad 80 mln złotych, jest dla nas strategicznym posunięciem, które jeszcze bardziej pozwoli nam rozwinąć skrzydła! Cel zakupu? Budowa […]

Czytaj więcej

13-12-2023

Mikołajki i elfy – bo “wszystkie dzieci nasze są”

Hoł hoł hoł… 6 grudnia imieniny obchodził św. Mikołaj Doszły nas słuchy, że z tej okazji odwiedził małych pacjentów Oddziału Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Mikołaj to nasz dobry przyjaciel, który czerpie radość z pomagania innym. Mimo, że na co dzień Mikołaj-Janusz dba również o bezpieczeństwo pracy naszych dorosłych pracowników, to w […]

Czytaj więcej