Skip to main content

Kodeks Etyki – aktualności

W Rekeep Polska działamy zgodnie z Kodeksem Etyki. To dla nas ważne, ponieważ chcemy być fair w stosunku do innych i siebie samych.
Mobbing, zjawisko wysoko nieetyczne i niestety dość powszechne na rynku pracy. Zgodnie z naszym Kodeksem musimy wiedzieć jak mu przeciwdziałać i reagować, gdy zajdzie taka konieczność.
Jednym z działań, które możemy podjąć jest edukacja i szkolenie naszej kadry managerskiej, aby radzili sobie z trudnymi sytuacjami i dylematami w codziennej pracy. Organizujemy warsztaty z doświadczonymi trenerami, podczas których wzmacniamy kompetencje managerskie kierowników regionalnych.

Parafrazując, każdy przecież wie, że lepiej przeciwdziałać niż leczyć.

At Rekeep Poland, we work in accordance with the Code of Conduct. It is important to us because we want to be fair both towards others and ourselves.
Mobbing is a highly unethical phenomenon which unfortunately is fairly common on the job market. According to our Code, we have to know how to prevent it and how to react, if necessary.
One of the actions we can take is to educate and train our managerial staff in order for them to cope with difficult situations and dilemmas in their everyday work. We organise workshops with experienced coaches during which we reinforce managerial competences of our regional managers.
To use a known phrase: ‘Prevention is better than cure’.

Zobacz pozostałe wpisy

25-04-2024

Kolejne wyróżnienie

Drodzy, Rekeep Polska otrzymała wyróżnienie IV Edycji konkursu Family & Human Wellbeing Humanites Award („Firma Przyjazna Rodzinie i Człowiekowi). Instytut Humanites nagradza najlepsze praktyki w organizacjach, które świadomie kształtują ogólnorozumiany dobrostan pracowników, co pozwala im łączyć sukces rynkowy, z przyjaznym środowiskiem pracy. Celem Konkursu jest wyznaczenie najlepszych standardów rynku i docenienie najciekawszych inicjatyw, które pracodawcy podejmują […]

Czytaj więcej
Wielkanoc2024

25-03-2024

Radosnej Wielkanocy!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Klientom, Partnerom biznesowym oraz Pracownikom dużo radości, nadziei i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Niech te świąteczne dni będą pełne ciepła rodzinnego, wzajemnej życzliwości oraz spokoju. Wesołych Świąt!    

Czytaj więcej

18-12-2023

Wesołych Świąt i najlepszości w 2024 roku!

Czytaj więcej

13-12-2023

Rekeep Polska stawia na rozwój!

Z ogromną radością chcemy podzielić się z Wami rewelacyjną wiadomością! Wczoraj podpisaliśmy akt notarialny zakupu terenu inwestycyjnego w Koluszkach o imponującej powierzchni 5,35 hektara! To kolejny krok milowy w rozwoju naszej firmy! Planowana inwestycja, o wartości ponad 80 mln złotych, jest dla nas strategicznym posunięciem, które jeszcze bardziej pozwoli nam rozwinąć skrzydła! Cel zakupu? Budowa […]

Czytaj więcej

13-12-2023

Mikołajki i elfy – bo “wszystkie dzieci nasze są”

Hoł hoł hoł… 6 grudnia imieniny obchodził św. Mikołaj Doszły nas słuchy, że z tej okazji odwiedził małych pacjentów Oddziału Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Mikołaj to nasz dobry przyjaciel, który czerpie radość z pomagania innym. Mimo, że na co dzień Mikołaj-Janusz dba również o bezpieczeństwo pracy naszych dorosłych pracowników, to w […]

Czytaj więcej