Skip to main content

Nowi stażyści w Rekeep Polska

Witamy nowych stażystów z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich im. Wł. Grabskiego w Łodzi na pokładzie Rekeep Polska!

Wczoraj zainaugurowaliśmy ich przygodę w naszej firmie, zaczynając od pełnego wrażeń dnia!

Na początek nasi stażyści przeszli szkolenie z BHP, które jest fundamentem bezpiecznej pracy w każdym środowisku (Małgorzata Cubała, dziękujemy za przeprowadzenie szkolenia). Ale to dopiero początek!

Następnie, Wioletta Stępień przeniosła dziewczyny w sferę kreatywności. Podczas wyjątkowego treningu kreatywności, stażystki rozwijały swoje umiejętności w zakresie:

Myślenia pytajnego – zadawanie pytań, które otwierają nowe perspektywy

Myślenia transformacyjnego – przekształcanie problemów w rozwiązania

Myślenia kombinacyjnego – łączenie różnych elementów w nowe, unikalne pomysły

To był prawdziwy festiwal innowacyjności!

Nasze stażystki wcieliły się w rolę Marsjanek, które przybyły na Ziemię, tworzyły fascynujące tryplety, a także przekształcały zwykłe obrazki w przepiękne, oryginalne prace artystyczne. Ich twórczość była naprawdę inspirująca!

Jako firma ogromnie cenimy wkład, jaki wnosi świeża krew – szczególnie w okresie wakacyjnym. Nowe pomysły, perspektywy i entuzjazm naszych stażystów są nieocenione. Jesteśmy przekonani, że okres stażu w naszej firmie będzie dla nich źródłem cennych doświadczeń i umiejętności, które będą mogli wykorzystać w swojej dalszej karierze.

Życzymy naszym stażystom wielu sukcesów i niezapomnianych doświadczeń!

Zobacz pozostałe wpisy

25-04-2024

Kolejne wyróżnienie

Drodzy, Rekeep Polska otrzymała wyróżnienie IV Edycji konkursu Family & Human Wellbeing Humanites Award („Firma Przyjazna Rodzinie i Człowiekowi). Instytut Humanites nagradza najlepsze praktyki w organizacjach, które świadomie kształtują ogólnorozumiany dobrostan pracowników, co pozwala im łączyć sukces rynkowy, z przyjaznym środowiskiem pracy. Celem Konkursu jest wyznaczenie najlepszych standardów rynku i docenienie najciekawszych inicjatyw, które pracodawcy podejmują […]

Czytaj więcej
Wielkanoc2024

25-03-2024

Radosnej Wielkanocy!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Klientom, Partnerom biznesowym oraz Pracownikom dużo radości, nadziei i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Niech te świąteczne dni będą pełne ciepła rodzinnego, wzajemnej życzliwości oraz spokoju. Wesołych Świąt!    

Czytaj więcej

18-12-2023

Wesołych Świąt i najlepszości w 2024 roku!

Czytaj więcej

13-12-2023

Rekeep Polska stawia na rozwój!

Z ogromną radością chcemy podzielić się z Wami rewelacyjną wiadomością! Wczoraj podpisaliśmy akt notarialny zakupu terenu inwestycyjnego w Koluszkach o imponującej powierzchni 5,35 hektara! To kolejny krok milowy w rozwoju naszej firmy! Planowana inwestycja, o wartości ponad 80 mln złotych, jest dla nas strategicznym posunięciem, które jeszcze bardziej pozwoli nam rozwinąć skrzydła! Cel zakupu? Budowa […]

Czytaj więcej

13-12-2023

Mikołajki i elfy – bo “wszystkie dzieci nasze są”

Hoł hoł hoł… 6 grudnia imieniny obchodził św. Mikołaj Doszły nas słuchy, że z tej okazji odwiedził małych pacjentów Oddziału Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Mikołaj to nasz dobry przyjaciel, który czerpie radość z pomagania innym. Mimo, że na co dzień Mikołaj-Janusz dba również o bezpieczeństwo pracy naszych dorosłych pracowników, to w […]

Czytaj więcej