Data dodania: 31-01-2024

Województwo: łódzkie

Zatrudnienie od: zaraz

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w prężnie rozwijającej się organizacji

  • możliwości rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy

  • wsparcie zespołu

  • ciekawą i inspirującą pracę

Obowiązki

  • Zbieranie i specyfikowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz tworzenie dokumentacji i rozwiązań zgodnie z oczekiwaniami właściciela biznesowego

  • Przygotowywanie modelu procesów biznesowych, przypadków użycia, modeli logicznych i fizycznych, specyfikowanie interfejsów

  • Opracowywanie założeń i identyfikowanie ograniczeń systemowych w kontekście wdrażanych usług w ramach wytwarzanych i rozwijanych systemów

  • Utrzymywanie modelu procesów biznesowych odpowiadających usługom, które są wdrażane w ramach systemów

  • Analiza otoczenia prawnego systemów oraz ich wpływu na wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne

  • Przygotowywanie analiz i innych dokumentów projektowych, w tym instrukcji

  • Bieżąca współpraca z zespołem wytwórczym w tym udział w spotkaniach zespołów projektowych

  • Bieżąca współpraca z interesariuszami projektu

  • Rozwiązywanie zgłoszeń i problemów użytkowników dotyczących analizowanych obszarów

  • Praca w projektach dotyczących wdrażania i rozwijania systemów wspierających działanie przedsiębiorstwa w obszarach m.in.

  • obsługi kadr, płac, księgowości, środków trwałych, grafikowania czasu pracy, kontrolingu, raportowania, zamówień, procesów analizy danych i działania hurtowni danych, procesów masowej produkcji, usług klasy facility management, sanitarno-higienicznych, utrzymania czystości, transportu oraz cateringu

Oczekujemy

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w modelowaniu i inżynierii procesów biznesowych oraz specyfikacji wymagań dla systemów informatycznych z wykorzystaniem UML i BPMN

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w zakresie opracowywania modelu danych wraz z modelem przepływu danych pomiędzy systemami

  • Znajomości działania systemów klasy ERP w zakresie podstawowych modułów: kadry, płace, finanse

  • Podstawowej znajomości relacyjnych baz danych SQL

  • Znajomości architektury opartej o SOA

  • Znajomości zagadnień z obszaru integracji systemów

  • Doświadczenia w realizacji projektów IT w oparciu o metodykę zwinną

  • Znajomości narzędzi Enterprise Architekt, Jira lub pokrewnych

  • Mile widziane doświadczenie w testowaniu API

  • Mile widziana umiejętność budowania prototypów ekranów

Analityk biznesowo-systemowy

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl