Data dodania: 05-07-2024

Województwo: mazowieckie

Zatrudnienie od: zaraz

Opis stanowiska

Kupiec

Oferujemy

· pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· możliwość współtworzenia i uczestnictwo w rozwoju nowej linii biznesowej

· stabilne warunki zatrudnienia

· rozwój zawodowy, zdobycie nowej wiedzy i kompetencji

· miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy

· samodzielność i możliwość podejmowania wyzwań

· wynagrodzenie adekwatne do posiadanych doświadczenia i kompetencji

Obowiązki

· planowanie, organizowanie i nadzorowanie procesów zakupowych, w tym wybór dostawców

· negocjacje warunków i finalizowanie umów

· pozyskiwanie informacji o nowych produktach, wprowadzanie danych do systemu

· budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z kluczowymi dostawcami

· śledzenie trendów rynkowych, nowości produktowych oraz zmieniających się preferencji konsumentów

· stałe monitorowanie rynku i analiza ofert, w celu optymalizacji kosztów zakupu przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości produktów

· ścisłą współpraca z działem kontroli jakości i dietetyki, aby zapewnić, że wszystkie produkty spełniają wymagania jakościowe i są zgodne z wytycznymi dietetycznymi

Oczekujemy

· wykształcenie wyższe- preferowane kierunki to ekonomia, logistyka, towaroznawstwo lub pokrewne

· min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kupca, najlepiej w branży spożywczej

· dobra orientacja w rynku zdrowej żywności, umiejętność śledzenia trendów na rynku i wdrażania je do projektu

· umiejętność analizy danych sprzedażowych i zakupowych w celu optymalizacji kosztów i procesów

· dobra znajomość systemów ERP i oprogramowania do zarządzania zakupami oraz arkuszy kalkulacyjnych (np. Excel)

· znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację

· zdolność do szybkiego dostosowywania się do zmieniających się warunków rynkowych i wymagań firmy

· wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

· umiejętność efektywnego nadawania priorytetów, planowania i zarządzania czasem

· kreatywność i innowacyjność

Kupiec