Skip to main content

Powierzenie jednej zewnętrznej firmie zarządzania procesami niezbędnymi do funkcjonowania danej organizacji, które jednocześnie są domeną tej organizacji, stało się współcześnie bardzo popularne. Nie jest jednak przejawem mody, a wynika z chęci i potrzeby minimalizacji kosztów oraz konieczności koncentrowania się na własnej działalności organizacji.

Facility Management pozwala optymalizować nakłady pieniężne, czas i energię pracowników.

 

Koordynacja działań wielu dostawców usług i partnerów, którzy współpracują z daną firmą, pomaga w pełni panować nad procesem realizacji zadań.

Od lat z powodzeniem realizujemy dla naszych Klientów system zintegrowanych usług Facility Management.

Dostarczamy rozwiązania uwzględniające indywidualne potrzeby Klientów i nie schodząc poniżej wyznaczonego sobie poziomu usług, konsekwentnie podnosimy jakość naszej pracy i rozwijamy jej zakres.

Świadczymy usługi w siedzibach firm i ich oddziałach na terenie całej Polski, zarówno w zakresie budynków biurowych, hal produkcyjnych, magazynów, jak i terenów zewnętrznych przynależnych do firmy.

Tak zintegrowane usługi pozwalają naszym kontrahentom na optymalizację kosztów związanych z outsourcingiem i lepszy nadzór nad powierzonymi zadaniami.

Usługi elastycznie dostosowujemy do oczekiwań i wymagań naszych Klientów, zdając sobie sprawę, że często wymaga tego specyfikacja pracy każdego z nich.

Zapewniamy

  • wykwalifikowany personel posiadający duże doświadczenie i stale podnoszący swoje umiejętności
  • odpowiednią organizację pracy dostosowaną do specyfiki potrzeb Klienta
  • odpowiednio dobrane technologie umożliwiające prawidłowe wykonanie pracy
  • kontrolę jakości pracy oraz sprawny przepływ informacji pozwalający na szybkie eliminowanie ewentualnych nieprawidłowości

0 mln m2

powierzchni naszych klientów, którą zarządzamy

0

kierowników zarządzających obiektami w całej Polsce

Posiadamy wdrożony zintegrowany  system zarządzania jakością, środowiskiem i bezpieczeństwem pracy, według którego realizuje umowy

  • Certyfikat ISO 14001:2015
  • Certyfikaty ISO 9001:2015
  • Certyfikat „Gwarant Czystości i Higieny”
  • Certyfikaty ISO 45001:2018