Data dodania: 24-04-2024

Województwo: łódzkie

Zatrudnienie od: zaraz

Opis stanowiska

Młodszy controller finansowy

Oferujemy

  • Pracę w organizacji w fazie silnego rozwoju
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Kulturę pracy opartą o Work Life Balance
  • Szkolenia i możliwość rozwoju

Obowiązki

  • Udział w procesie budżetowania / prognozowania
  • Zadania związane z zamknięciem miesiąca/roku (monitorowanie kosztów/przychodów)
  • Pomoc w tworzeniu i doskonaleniu narzędzi Controllingowych
  • Przetwarzanie danych biznesowych z różnych systemów i ich weryfikacja

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe, rachunkowość)
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze kontrolingu
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Wysoce rozwinięte umiejętności analityczne i biegła znajomość programu MS Excel;
  • Komunikatywność
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu;
  • Terminowość i dokładność w realizacji zadań;
  • Znajomość systemów BI będzie dodatkowym atutem

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl