Skip to main content

Naprzód Hospital laureatem Lodołamaczy 2022

12 września w Katowicach, odbyła się regionalna Gala wręczenia statuetek #Lodołamaczy2022.
Minione 20 lat naszej działalności, to czas kiedy konsekwentnie rok po roku budowaliśmy pozycję lidera na rynku, otwarcie komunikowaliśmy gotowość do zatrudniania osób z niepełnosprawnością oraz utworzyliśmy dla nich wiele stanowisk pracy. Obecnie jest ich ponad 3500 w całej Grupie kapitałowej.
Nasze starania zostały zauważone i docenione 1 miejscem  i tytułem Lodołamacza 2022 w kategorii “Zatrudnienie chronione” dla firmy Naprzód Hospital na poziomie regionu.
Mierzyliśmy się z firmami z województw łódzkiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego i śląskiego. Do konkursu w regionie, zgłosiło się ponad 130 pracodawców i podmiotów.
Tylko 3 zostały wyróżnione w tym my, jako Laureat. Awansowaliśmy również do centralnego etapu konkursu, którego rozstrzygniecie nastąpi w październiku w Warszawie.
Samą ideą Konkursu #Lodołamacze jest wspieranie aktywności zawodowej osób z niepełnosprawnością i działanie na rzecz promowania ich zatrudnienia. Ten cel jest nam szczególnie bliski, ponieważ to dla nas ogromna wartość móc współpracować w różnorodnym środowisku, opartym na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.
Uczymy się od siebie wzajemnie patrzenia na szanse i możliwości zamiast skupiać się na ograniczeniach.
Ogromne podziękowania dla menedżerów, specjalistów i wszystkich którzy przez ostatnie 20 lat tworzyli w organizacji standardy sprzyjające podejmowaniu i kontynuowaniu pracy przez OzN i działali na rzecz ich proaktywności zawodowej.
Bez Was nie bylibyśmy tu gdzie teraz.
https://ckinfo.pl/nagrodzeni-laureaci-regionalnego-etapu…

Zobacz pozostałe wpisy

Wielkanoc2024

25-03-2024

Radosnej Wielkanocy!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Klientom, Partnerom biznesowym oraz Pracownikom dużo radości, nadziei i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Niech te świąteczne dni będą pełne ciepła rodzinnego, wzajemnej życzliwości oraz spokoju. Wesołych Świąt!    

Czytaj więcej

18-12-2023

Wesołych Świąt i najlepszości w 2024 roku!

Czytaj więcej

13-12-2023

Rekeep Polska stawia na rozwój!

Z ogromną radością chcemy podzielić się z Wami rewelacyjną wiadomością! Wczoraj podpisaliśmy akt notarialny zakupu terenu inwestycyjnego w Koluszkach o imponującej powierzchni 5,35 hektara! To kolejny krok milowy w rozwoju naszej firmy! Planowana inwestycja, o wartości ponad 80 mln złotych, jest dla nas strategicznym posunięciem, które jeszcze bardziej pozwoli nam rozwinąć skrzydła! Cel zakupu? Budowa […]

Czytaj więcej

13-12-2023

Mikołajki i elfy – bo “wszystkie dzieci nasze są”

Hoł hoł hoł… 6 grudnia imieniny obchodził św. Mikołaj Doszły nas słuchy, że z tej okazji odwiedził małych pacjentów Oddziału Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Mikołaj to nasz dobry przyjaciel, który czerpie radość z pomagania innym. Mimo, że na co dzień Mikołaj-Janusz dba również o bezpieczeństwo pracy naszych dorosłych pracowników, to w […]

Czytaj więcej

23-11-2023

Rekeep Polska uczestnikami Balu Charytatywnego organizowanego przez Stowarzyszenie “Przyjaciele Świata”

W minioną sobotę 6 naszych pracowników, którzy wyróżniają się zaangażowaniem w codziennej pracy wzięło udział w 14 edycji Kolacji Charytatywnej z Balem z „Przyjaciółmi Świata”. Stowarzyszenie tym razem zorganizowało cały wieczór pod hasłem „Smaki Grecji”. Stowarzyszenie „Przyjaciele świata” działa od 1989 roku. Jego główne cele to przekazuje środki finansowe na leczenie i rehabilitację oraz zakup […]

Czytaj więcej