Skip to main content

Naprzód Hospital laureatem Lodołamaczy 2022

12 września w Katowicach, odbyła się regionalna Gala wręczenia statuetek #Lodołamaczy2022.
Minione 20 lat naszej działalności, to czas kiedy konsekwentnie rok po roku budowaliśmy pozycję lidera na rynku, otwarcie komunikowaliśmy gotowość do zatrudniania osób z niepełnosprawnością oraz utworzyliśmy dla nich wiele stanowisk pracy. Obecnie jest ich ponad 3500 w całej Grupie kapitałowej.
Nasze starania zostały zauważone i docenione 1 miejscem  i tytułem Lodołamacza 2022 w kategorii “Zatrudnienie chronione” dla firmy Naprzód Hospital na poziomie regionu.
Mierzyliśmy się z firmami z województw łódzkiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego i śląskiego. Do konkursu w regionie, zgłosiło się ponad 130 pracodawców i podmiotów.
Tylko 3 zostały wyróżnione w tym my, jako Laureat. Awansowaliśmy również do centralnego etapu konkursu, którego rozstrzygniecie nastąpi w październiku w Warszawie.
Samą ideą Konkursu #Lodołamacze jest wspieranie aktywności zawodowej osób z niepełnosprawnością i działanie na rzecz promowania ich zatrudnienia. Ten cel jest nam szczególnie bliski, ponieważ to dla nas ogromna wartość móc współpracować w różnorodnym środowisku, opartym na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.
Uczymy się od siebie wzajemnie patrzenia na szanse i możliwości zamiast skupiać się na ograniczeniach.
Ogromne podziękowania dla menedżerów, specjalistów i wszystkich którzy przez ostatnie 20 lat tworzyli w organizacji standardy sprzyjające podejmowaniu i kontynuowaniu pracy przez OzN i działali na rzecz ich proaktywności zawodowej.
Bez Was nie bylibyśmy tu gdzie teraz.
https://ckinfo.pl/nagrodzeni-laureaci-regionalnego-etapu…

Zobacz pozostałe wpisy

03-07-2024

Nowi stażyści w Rekeep Polska

Witamy nowych stażystów z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystyczno-Hotelarskich im. Wł. Grabskiego w Łodzi na pokładzie Rekeep Polska! Wczoraj zainaugurowaliśmy ich przygodę w naszej firmie, zaczynając od pełnego wrażeń dnia! Na początek nasi stażyści przeszli szkolenie z BHP, które jest fundamentem bezpiecznej pracy w każdym środowisku (Małgorzata Cubała, dziękujemy za przeprowadzenie szkolenia). Ale to dopiero początek! Następnie, […]

Czytaj więcej

25-04-2024

Kolejne wyróżnienie

Drodzy, Rekeep Polska otrzymała wyróżnienie IV Edycji konkursu Family & Human Wellbeing Humanites Award („Firma Przyjazna Rodzinie i Człowiekowi). Instytut Humanites nagradza najlepsze praktyki w organizacjach, które świadomie kształtują ogólnorozumiany dobrostan pracowników, co pozwala im łączyć sukces rynkowy, z przyjaznym środowiskiem pracy. Celem Konkursu jest wyznaczenie najlepszych standardów rynku i docenienie najciekawszych inicjatyw, które pracodawcy podejmują […]

Czytaj więcej
Wielkanoc2024

25-03-2024

Radosnej Wielkanocy!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Klientom, Partnerom biznesowym oraz Pracownikom dużo radości, nadziei i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Niech te świąteczne dni będą pełne ciepła rodzinnego, wzajemnej życzliwości oraz spokoju. Wesołych Świąt!    

Czytaj więcej

18-12-2023

Wesołych Świąt i najlepszości w 2024 roku!

Czytaj więcej

13-12-2023

Rekeep Polska stawia na rozwój!

Z ogromną radością chcemy podzielić się z Wami rewelacyjną wiadomością! Wczoraj podpisaliśmy akt notarialny zakupu terenu inwestycyjnego w Koluszkach o imponującej powierzchni 5,35 hektara! To kolejny krok milowy w rozwoju naszej firmy! Planowana inwestycja, o wartości ponad 80 mln złotych, jest dla nas strategicznym posunięciem, które jeszcze bardziej pozwoli nam rozwinąć skrzydła! Cel zakupu? Budowa […]

Czytaj więcej