Skip to main content

Rozpoczęcie nowego programu rozwojowego w Rekeep!

Mamy zaszczyt poinformować o rozpoczęciu nowego programu rozwojowego w naszej firmie, który ma na celu przygotowanie naszych pracowników do roli Project Managera. Program ten jest realizowany pod okiem jednego z najlepszych w Polsce Trenerów Zarządzania projektami, youtubera, wykładowcy akademickiego i praktyka – Mariusza Kapusty.

W programie uczestniczy grupa 15 specjalistów z różnych obszarów, takich jak technologia, inwestycje, sprzedaż, IT, zakupy i administracja. Ci utalentowani pracownicy, którzy na co dzień prowadzą projekty, teraz mają szansę rozwijać swoje kompetencje pod wspaniałym przewodnictwem Mariusza Kapusty.

Kilka dni temu odbył się 2-dniowy warsztat, podczas którego uczestnicy skupili się na fundamentach zarządzania projektami. Ćwiczyli również strukturę 12 pytań KISS i otrzymali imienne Certyfikaty, co wzbudziło ogromne zadowolenie wśród uczestników. Szkolenie zostało docenione za praktyczny charakter, dynamiczność oraz zastosowanie skutecznych narzędzi.

Program rozwojowy potrwa przez najbliższe 6 miesięcy. Przed uczestnikami czeka jeszcze jeden warsztat prowadzony przez Mariusza Kapustę, a także szkolenia wewnętrzne. Celem tego przedsięwzięcia jest wdrożenie jednolitych standardów zarządzania projektami w naszej firmie. Dzięki temu, prowadzenie projektów na każdym etapie, od początku do końca, będzie bardziej płynne i efektywne.

Mamy nadzieję, że nasi uczestnicy odniosą sukces w nauce i podniesieniu swoich umiejętności, aby później pełnić rolę Project Managera z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Trzymamy kciuki za wszystkich kolegów i koleżanki, którzy z zaangażowaniem i odpowiedzialnością przystępują do tego wyjątkowego programu.

Będziemy Was na bieżąco informować o postępach i osiągnięciach. Dziękujemy za wsparcie!

Zobacz pozostałe wpisy

Wielkanoc2024

25-03-2024

Radosnej Wielkanocy!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Klientom, Partnerom biznesowym oraz Pracownikom dużo radości, nadziei i pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Niech te świąteczne dni będą pełne ciepła rodzinnego, wzajemnej życzliwości oraz spokoju. Wesołych Świąt!    

Czytaj więcej

18-12-2023

Wesołych Świąt i najlepszości w 2024 roku!

Czytaj więcej

13-12-2023

Rekeep Polska stawia na rozwój!

Z ogromną radością chcemy podzielić się z Wami rewelacyjną wiadomością! Wczoraj podpisaliśmy akt notarialny zakupu terenu inwestycyjnego w Koluszkach o imponującej powierzchni 5,35 hektara! To kolejny krok milowy w rozwoju naszej firmy! Planowana inwestycja, o wartości ponad 80 mln złotych, jest dla nas strategicznym posunięciem, które jeszcze bardziej pozwoli nam rozwinąć skrzydła! Cel zakupu? Budowa […]

Czytaj więcej

13-12-2023

Mikołajki i elfy – bo “wszystkie dzieci nasze są”

Hoł hoł hoł… 6 grudnia imieniny obchodził św. Mikołaj Doszły nas słuchy, że z tej okazji odwiedził małych pacjentów Oddziału Pediatrii i Kardiologii Dziecięcej Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Mikołaj to nasz dobry przyjaciel, który czerpie radość z pomagania innym. Mimo, że na co dzień Mikołaj-Janusz dba również o bezpieczeństwo pracy naszych dorosłych pracowników, to w […]

Czytaj więcej

23-11-2023

Rekeep Polska uczestnikami Balu Charytatywnego organizowanego przez Stowarzyszenie “Przyjaciele Świata”

W minioną sobotę 6 naszych pracowników, którzy wyróżniają się zaangażowaniem w codziennej pracy wzięło udział w 14 edycji Kolacji Charytatywnej z Balem z „Przyjaciółmi Świata”. Stowarzyszenie tym razem zorganizowało cały wieczór pod hasłem „Smaki Grecji”. Stowarzyszenie „Przyjaciele świata” działa od 1989 roku. Jego główne cele to przekazuje środki finansowe na leczenie i rehabilitację oraz zakup […]

Czytaj więcej