Skip to main content

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom młodego pokolenia, które niedawno rozpoczęło lub dopiero rozpocznie swoją karierę na rynku pracy, aktywnie współpracujemy pod kątem staży, ze szkołami średnimi w Polsce.

Naszą misją jest dotarcie do uczniów i absolwentów, którzy oczekują fachowej pomocy i wsparcia przy kształtowaniu swojej kariery zawodowej. Jednym z naszych kluczowych celów jest uświadomienie młodym ludziom, jak ważne jest myślenie perspektywiczne. Idąc tym śladem, co roku organizujemy „skrojony na miarę” program stażowy, który konsekwentnie realizujemy wspólnie z uczniami.

Z każdym rokiem, obserwujemy coraz większe zainteresowanie odbyciem stażu w naszej firmie. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszymy się, że młodzi ludzie są ambitni i zaangażowani w nasze projekty.

W trakcie trwania programu uczniowie poznają zasady funkcjonowania dużej organizacji oraz nabywają pierwsze poważne doświadczenie zawodowe. Nasi specjaliści realizują bogaty program szkoleń m.in. z zasad udzielania pierwszej pomocy, kreowania poprawnego CV i autoprezentacji.

Zachęcamy szkoły do kontaktu z naszą organizacją w celu omówienia szczegółów współpracy.

Nasi doświadczeni specjaliści zapewniają fachową obsługę i pełną organizację programu stażowego. Co więcej, nasze staże są organizowane przez cały rok!

Sprawdź co myśli o nas Laura

Laura odbyła staż w naszym dziale HR. Posłuchaj co mówi o pracy w naszej firmie.