Skip to main content

01

Aplikowanie na wybrane ogłoszenie.

Przeczytaj dokładnie kogo szukamy. Nigdy nie zawyżamy swoich oczekiwań wobec kandydatów, dbając o to, aby zakres zadań i oczekiwania oddawały nasze rzeczywiste potrzeby. Jeśli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca, wyślij do nas swoje cv. Odezwiemy się do Ciebie, w sytuacji, gdy Twoje cv przejdzie u nas pozytywnie pierwszy etap selekcji.

02

Rozmowa telefoniczna

Szanujemy czas naszych klientów, partnerów biznesowych i naszych kandydatów do pracy. Dlatego w wielu procesach rekrutacyjnych wykorzystujemy rozmowę telefoniczną z rekruterem, jako kolejny krok.
Rozmowa nie powinna trwać dłużej niż 30 minut. Będziesz podczas niej mógł zadać nam pytania, które są dla Ciebie istotne. Zawsze umawiając się z Tobą na rozmowę dbamy o dyskrecję. Chcemy też, abyś mógł się do niej przygotować i miał komfort rozmawiania z nami. Dlatego uzgodnimy z Tobą dogodny dla Ciebie termin.

03

Rozmowa kwalifikacyjna

Chcemy, abyś mógł poznać nas i porozmawiać o naszej ofercie. W kolejnym kroku zaprosimy Cię na spotkanie. Będzie to rozmowa z osobą z działu personalnego lub z przełożonym działu, do którego szukamy pracownika. Przygotuj się do tej rozmowy. Zastanów się też, jakie są Twoje oczekiwania finansowe oraz inne ważne elementy pracy, które będą miały wpływ na Twoją decyzję o wyborze pracodawcy. Jeśli podczas tej rozmowy będziesz proszony o wypełnienie jakiś testów lub przygotowanie zadania, na pewno otrzymasz informację na ten temat wcześniej.

04

Decyzja o zatrudnieniu i podpisanie umowy

Ostatnim krokiem jest spotkanie podczas, którego uzgadniamy warunki zatrudnienia. Będziesz miał możliwość zapoznania się z propozycją umowy o pracę, opowiemy Ci jak wygląda proces wdrożenia. Jeśli wcześniej nie poznałeś swojego przełożonego, to tym razem na pewno się z nim spotkasz. Działamy etycznie – wszystkie informacje zdobyte przez nas w procesie rekrutacji są objęte poufnością. Po zakończonym procesie niszczymy wszystkie notatki i dokumenty.