Skip to main content
Rekeep SpA strategicznym inwestorem GK Naprzód

Rekeep SpA strategicznym inwestorem GK Naprzód

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w dniu 31 października Naprzód SA pozyskała inwestora podpisując wiążącą umowę z włoską firmą Rekeep SA dotyczącą zakupy 80% akcji naszej firmy. Pakiet 20% akcji objął obecny Prezes Zarządu Pan Radosław Maraszek. Współpraca z partnerem, który podobnie jak Grupa Kapitałowa Naprzód, jest liderem na rynku usług związanych z opieką medyczną pozwoli nam wykorzystać jeszcze bardziej nasz potencjał i umacniać pozycję na rynku.

Rekeep jest liderem w obszarze zintegrowanych usług Facility Management na rynku włoskim oraz jednym z graczy w Europie. Posiada 90 biur, obsługuje ponad 1500 klientów i zatrudnia 17 tysięcy pracowników. Grupa Kapitałowa Naprzód, dzięki swoje pozycji rynkowej oraz wieloletniemu doświadczeniu staje się dla firmy Rekeep strategicznym partnerem w zakresie realizacji rozwoju na rynku europejskim. Jest to wyróżnienie dla naszej firmy, docenienie pracy kadry menedżerskiej i całego zespołu pracowników.
Pan Prezes Radosław Maraszek, w ramach Rekeep w Polsce, będzie pełnił funkcje Prezesa Zarządu i realizował tym samym strategię rozwoju firmy, którą uzgodnił z inwestorem.

Zobacz pozostałe wpisy