Data dodania: 31-01-2024

Województwo: łódzkie

Zatrudnienie od: zaraz

Analityk / specjalista wdrożeniowiec

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji w nowo tworzonym obszarze

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

  • Miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy

  • Wsparcie zespołu

  • Cieka

Obowiązki

  • Zbieranie i specyfikowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz tworzenie dokumentacji i rozwiązań zgodnie z oczekiwaniami właściciela biznesowego

  • Udział w rozwoju i wdrażaniu systemów

  • Konfiguracja i dostosowywanie uruchamianych systemów do potrzeb użytkowników

  • Przygotowywanie modelu procesów biznesowych, przypadków użycia, modeli logicznych i fizycznych, specyfikowanie interfejsów

  • Przygotowywanie analiz i innych dokumentów projektowych, w tym instrukcji

  • Bieżąca współpraca z zespołem wytwórczym w tym udział w spotkaniach zespołów projektowych

  • Bieżąca współpraca z interesariuszami projektu

  • Rozwiązywanie zgłoszeń i problemów użytkowników dotyczących analizowanych obszarów

  • Praca w projektach dotyczących wdrażania i rozwijania systemów wspierających działanie przedsiębiorstwa

Oczekujemy

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w modelowaniu i inżynierii procesów biznesowych oraz specyfikacji wymagań dla systemów informatycznych z wykorzystaniem UML i/lubBPMN

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie opracowywania modelu danych

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych, tworzeniu zapytań SQL i procedur, preferowany Oracle i PL/SQL

  • Podstawowa znajomość programowania w warstwie frontend i backend

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z architekturą systemów

  • Znajomość zagadnień z obszaru integracji systemów

  • Doświadczenie w realizacji projektów IT w oparciu o metodykę zwinną

  • Mile widziana umiejętność budowania prototypów ekranów

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl