Data dodania: 12-04-2024

Województwo: łódzkie

Zatrudnienie od: od zaraz

Opis stanowiska

Młodszy analityk finansowy

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w prężnie rozwijającej się organizacji w nowo tworzonym obszarze
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • nowoczesną kulturę pracy
  • wsparcie zespołu
  • ciekawą i inspirującą pracę

Obowiązki

  • wsparcie dla Analityka i Dyrektora Skarbu w komunikacji pomiędzy Grupą a bankami i instytucjami finansującymi, w zakresie sporządzonych sprawozdań finansowych oraz prognoz i planów i innych zestawień finansowych;
  • sporządzanie aplikacji kredytowych, leasingowych i ubezpieczeniowych;
  • współpraca z biegłymi rewidentami oraz innymi instytucjami dokonującymi kontroli ksiąg i sprawozdań finansowych,
  • sporządzenie raportów i analiz ad hoc związanych z bieżącymi potrzebami operacyjnymi i kierunkiem i tempem rozwoju,
  • wsparcie działu finansowego w planowaniu i zarządzaniu przepływami finansowymi firmy;
  • przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy;
  • uczestnictwo w przygotowywaniu kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych;
  • współpraca z działem księgowości.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomiczne
  • doświadczenie w aktywnej komunikacji z bankami lub instytucjami finansującymi w zakresie dostarczanych dokumentów finansowych
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej i finansowej
  • umiejętność pracy pod presją
  • biegła znajomość programu Excel

Mile widziane

  • doświadczenie w dziale analiz lub controllingu, w audycie lub w dziale księgowości

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl