Data dodania: 24-04-2024

Województwo: mazowieckie

Zatrudnienie od: zaraz

Opis stanowiska

Kierowca – dostawca cateringu

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Lunch w dniach pracy
  • Możliwość rozwoju / Awansów Wewnętrznych

Obowiązki

  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego
  • Dostarczenie posiłków do wyznaczonych obiektów w placówkach medycznych oraz odbiór opakowań po posiłkach
  • Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdu
  • Pakowanie posiłków do termoportów zgodnie z zasadami HACCP
  • Kontakt z kierownikiem produkcji odnośnie ilościowych braków posiłków oraz terminu ich dostarczenia
  • Dbanie o stan techniczny pojemników, pokrywek, termoportów

Oczekujemy

  • Doświadczenie w kierowaniu pojazdem typu BUS kat. B
  • Odpowiedzialność za powierzone auto służbowe
  • Ważną książeczkę sanepidu- warunek konieczny
  • Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Dyspozycyjność