Data dodania: 10-04-2024

Województwo: podlaskie

Zatrudnienie od: zaraz

Opis stanowiska

Oferujemy

· pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· umowę o pracę

· wsparcie asystenta oraz innych działów

· możliwość rozwoju zawodowego

· miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy

· stabilne warunki pracy

Obowiązki

· nadzór nad prowadzeniem kontraktu i funkcjonowaniem kuchni

· rekrutacja i zarządzanie personelem

· organizacja i kontrola czasu pracy

· zapewnienie właściwego obiegu dokumentów

· bieżący kontakt z klientami i dostawcami

· kontrola zamówień

· nadzór i kontrola kosztów

· obsługa komputera i programów do gospodarki magazynowej np. Mapi

Oczekujemy

· doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dużej placówce żywienia zbiorowego

· praktycznej wiedzy z zakresu żywienia zbiorowego

· znajomości przepisów sanitarnych HCCAP/ISO

· znajomości przepisów prawa pracy oraz procesów kadrowych

· dyspozycyjności i zaangażowania

· samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań

· systematyczności i dokładności w zakresie planowania i realizacji zadań

· umiejętności pracy pod presją czasową

· umiejętności budowania i utrzymywania relacji z klientami i personelem

Kierownik kuchni w placówce medycznej