Data dodania: 15-05-2024

Województwo: mazowieckie

Zatrudnienie od: zaraz

Opis stanowiska

Kierownik zarządzający usługą utrzymania czystości

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w prężnie rozwijającej międzynarodowej organizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, w zakresie zarządzania
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji.

Obowiązki

  • zarządzanie personelem (około 15 osób), monitorowanie jakości wykonywanych usług
  • koordynowanie działań związanych z wykonaniem serwisu
  • realizacja usługi zgodnie z założeniami budżetowymi
  • współpraca z firmami chemicznymi w celu dostarczenia optymalnej technologii mycia i dezynfekcji
  • analiza usługi oraz wprowadzanie działań prewencyjnych
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientem
  • opracowywanie raportów dotyczących realizowanych usług.

Oczekujemy

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym (mile widziane w zakładzie przetwórstwa spożywczego)
  • dyspozycyjności w godzinach wczesno porannych, praca zmianowa
  • mile widziana znajomość przepisów BHP oraz doświadczenie w zakresie współpracy z zakładami posiadającymi certyfikat IFS i BRC
  • dobrej obsługi komputera i innych urządzeń biurowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • samodzielności
  • dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu, wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikatywności
  • prawo jazdy kat. B.

    Masz pytania? Napisz do nas na biuro@rekeep.pl