Data dodania: 24-04-2024

Województwo: małopolskie

Zatrudnienie od: zaraz

Opis stanowiska

Konsultant ds. rozwoju systemu Plus Workflow

Oferujemy

  • pracę w organizacji nastawionej na relacje
  • elastyczny czas pracy
  • udział w ciekawy projektach
  • stabilny rozwój w firmie, która funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat i jest liderem rynku

Obowiązki

  • Analiza potrzeb klienta, modelowanie procesów biznesowych
  • Konfigurowanie systemu informatycznego opartego o PlusWorkflow firmy SUNCODE do wymagań i specyfiki klienta
  • Wsparcie techniczne/merytoryczne klienta w trakcie trwania projektu
  • Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu
  • Bieżąca współpraca z zespołem wytwórczym w tym analitykami i programistami, w tym udział w spotkaniach zespołów projektowych wynikających z metodyki prowadzenia projektu.

Oczekujemy

  • Minimum 2-letnie doświadczenie we wdrażaniu lub/i konfigurowaniu systemów klasy Workflow, w szczególności systemu SUNCODE
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań informatycznych
  • Dobra znajomość procesów biznesowych realizowanych w przedsiębiorstwach
  • Praktyczna znajomość baz danych, w tym bardzo dobra znajomość SQL
  • Umiejętność wykorzystania notacji BPMN, UML
  • Znajomość narzędzi: Enterprise Architect, JIRA
  • Doświadczenie w pracy nad projektami zespołowymi.
  • Znajomość narzędzi kontroli wersji (np. Git).
  • Umiejętność pracy w metodyce Agile/Scrum.
Konsultant ds. rozwoju systemu Plus WorkFlow