Data dodania: 22-06-2022

Województwo: pomorskie

Zatrudnienie od: zaraz

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie, która zajmuje ugruntowaną pozycję na rynku.

  • możliwość rozwoju zawodowego, dzięki szkoleniom i awansom wewnętrznym.

  • miłą atmosferę pracy, która sprzyja efektywnej współpracy i tworzeniu pozytywnych relacji.

  • nowoczesną kulturę pracy, która promuje innowacyjność, kreatywność i otwartość na nowe pomysły.

  • stabilne warunki pracy, zapewniające poczucie bezpieczeństwa i perspektywę długotrwałej współpracy.

  • zapewniamy naszym pracownikom odpowiednie wsparcie i środowisko, które umożliwiają rozwój ich kariery zawodowej oraz pozytywne doświadczenia w pracy.

Obowiązki

  • Bezpośredni nadzór nad personelem zakładu produkcyjnego.

  • Zapewnienie przestrzegania procedur i receptur produkcyjnych.

  • Kontrola procesu produkcyjnego: monitorowanie parametrów technologicznych, usuwanie awarii, zapewnienie zgodności z wymaganiami jakościowymi i terminowymi.

  • Ocena jakości i zgodności gotowych potraw z recepturami.

  • Raportowanie Kierownikowi Produkcji o przebiegu produkcji, jakości, wydajności, przygotowywanie raportów i analiz dotyczących efektywności produkcji, rekomendowanie działań usprawniających.

Oczekujemy

  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub pokrewne (np. technologia żywności, inżynieria produkcji, zarządzanie jakością)

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w branży spożywczej lub produkcji żywności, w tym doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • znajomość obowiązujących przepisów, standardów i norm związanych z produkcją żywności, w tym zasad GHP, GMP, HACCP oraz zasad BHP i p.poż.,

  • umiejętność koordynacji procesów produkcyjnych, monitorowania postępów, zarządzania priorytetami oraz terminowego realizowania zadań,

  • duża świadomość znaczenia jakości i bezpieczeństwa żywności,

  • umiejętność wdrażania i przestrzegania procedur zapewniających wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów spożywczych.

Lider zmiany