Data dodania: 25-06-2024

Województwo: małopolskie

Zatrudnienie od: zaraz

Opis stanowiska

Specjalista ds. kontroli i zapewnienia jakości

Oferujemy

  • Pracę w uznanej firmie, cieszącej się solidną pozycją na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i awanse wewnętrzne.
  • Przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą efektywnej współpracy i tworzeniu pozytywnych relacji.
  • Nowoczesną kulturę pracy, która promuje innowacyjność, kreatywność i otwartość na nowe pomysły.
  • Stabilne warunki pracy, gwarantujące poczucie bezpieczeństwa i perspektywę długoterminowej współpracy.
  • Zapewnienie odpowiedniego wsparcia i środowiska pracy, umożliwiających rozwój zawodowy i pozytywne doświadczenia.

Obowiązki

  • Przygotowywanie, wdrażanie i aktualizacja instrukcji oraz procedur Systemu Zarządzania Jakością
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych
  • Rozwijanie i doskonalenie systemów jakościowych i stosowanych narzędzi (testów jakościowych, koordynacja badań zewnętrznych w laboratoriach, audytów i działań związanych z inspekcjami sanitarnymi)
  • Identyfikowanie obszarów wymagających usprawnień w obszarze produkcji żywności
  • Analiza wyników kontroli i badań, prowadzenie zapisów problemów jakościowych
  • Organizowanie oraz prowadzenie szkoleń z zakresu jakości, higieny, dobrych praktyk
  • Zarządzanie procesem reklamacyjnym, wdrażanie działań korygujących oraz weryfikacja ich efektywności
  • Przestrzeganie regulacji i standardów obowiązujących w przemyśle spożywczym i żywieniu zbiorowym
  • Uczestnictwo w audytach zewnętrznych, wsparcie merytoryczne kierowników w przygotowaniu obiektów do audytów
  • Reprezentowanie spółki przed zewnętrznymi organami kontroli
  • Współudział i prowadzenie projektów w ramach zespołu ds. technologii i rozwoju

Oczekujemy

  • Wykształcenie kierunkowe (Towaroznawstwo, Zarządzanie jakością, Technologia Żywności lub pokrewne)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Znajomość systemów zarządzania jakością w przemyśle spożywczym (ISO 9001:2015, 22000:2018, systemu HACCP, standardu FSSC, ISO 14001:2015)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność, podzielność uwagi, orientacja na jakość
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Asertywność i konsekwentność
  • Gotowość do wyjazdów służbowych- warunek konieczny
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne